o nas

Studio Biały Kamień

 

Kamień, miejsce w samym sercu Polski.
Tam właśnie, dawno temu narodziło się nasze pragnienie, by fotografować, tam narodziło się Studio Bialy Kamień. Od tamtej pory wiele osób przeglądało się w naszym obiektywie, podejmowaliśmy wiele inspirujących wyzwań fotograficznych i realizowaliśmy fotograficzne życzenia w odległych zakątkach.

Nie martwimy się o kilogramy sprzętu w plecaku, kilometry przebytej drogi i chłodny plenerowy poranek. Martwimy się o dobre światło, aby zatrzymać ruch, uchwycić emocje, wydobyć piękno. Nie ingerujemy, nie reżyserujemy. Proponujemy i uważnie obserwujemy. W fotografii cenimy naturalność i spontaniczność. Jeśli możemy sprawić komuś radość dobrą fotografią, to warto dalej fotografować.

Studio Biały Kamień z przyjemnością namaluje obiektywem również Waszą historię.
Studio Biały Kamień, dla Was fotografujemy:
 

Kasia

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Łódzkim, rówieśniczką wolności, niespokojnym duchem. Lubię piękne światło i czekoladę, marzę o dalekiej podróży na północ.

Inspiracja to moje ulubione słowo. Dla swoich fotografii znajduję je wszędzie – w literaturze, muzyce, przyrodzie i przede wszystkim w człowieku. Staram się ukazywać zarówno piękno, jak i prawdę. Łączyć minimalizm i baśniowy klimat. Ciągle czekam na zdjęcie życia – być może to właśnie dzięki Wam uda mi się je zrobić.

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof

Któregoś dnia zamieniłem pędzel i ołówek na obiektyw. Zapewne kiedyś powrócę do sztalugi i malowania, ale dziś fotografia wypełnia mi czas i odkrywa malarskie inspiracje. Częste podróże po świecie sprawiają mi radość obcowania z ludźmi różnych ras i kultur, a fotografia daje możliwość zatrzymania w kadrze zwyczajów i chwil z życia osób, które spotykam. Wciąż  szukam inspiracji i podejmuję twórcze wyzwania, doceniam indywidualność oraz szanuję odmienność.
Lubię fotografować piękno, które jest w każdym miejscu i w każdym człowieku. Doświadczenie fotograficzne, jakie zdobywam w  ciągu wielu lat podróżowania, daje mi komfort reporterskiego wyczucia chwili i wrażliwego spojrzenia na otaczający świat. Zawsze jednak to Wy jesteście bohaterami moich zdjęć, a ja staram się jak najlepiej uwiecznić Wasze chwile i emocje – mam nadzieję – dobrą fotografią.

Zapraszam także do moich fotograficznych podróży na www.krzysztofczech.pl

 

 

Marcin

Jestem fanem gier, od planszowych do komputerowych, rok dzielę na dwie pory – piłkarską i narciarską. Lubię dobry rock i dalekie wyprawy. Piję za dużo kawy, za mało śpię. Zawodowo i prywatnie mam kontakt z dużymi napięciami.

Zarażony wirusem fotografii wciąż doskonalę swój warsztat. Łamię zasady, eksperymentuję, poszukuję najlepszych ujęć. Mam prawie 2 m wzrostu i moją specjalnością są zdjęcia z wysięgnika :)

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________

Fotografia ślubna Brzeziny, fotografia ślub Rawa Mazowiecka, zdjęcia ślubne Łask, zdjęcia ślub Kutno, fotografia ślubna oferta Tomaszów Mazowiecki, fotografia ślubna plener Kutno, Studio Biały Kamień, fotograf ślubny cena Piotrków Trybunalski, fotograf ślubny cennik Głowno, fotografia ślubna oferta Piotrków Trybunalski, White Stone Studio, koszt fotografa ślubnego Sieradz