Studio Biały Kamień

Kamień, miejsce w samym sercu Polski.
Tam właśnie, dawno temu narodziło się nasze pragnienie, by fotografować, tam narodziło się Studio Biały Kamień. Od tamtej pory wiele osób przeglądało się w naszym obiektywie, podejmowaliśmy wiele inspirujących wyzwań fotograficznych i realizowaliśmy fotograficzne życzenia w odległych zakątkach.

Nie martwimy się o kilogramy sprzętu w plecaku, kilometry przebytej drogi i chłodny plenerowy poranek. Martwimy się o dobre światło, aby zatrzymać ruch, uchwycić emocje, wydobyć piękno. Nie ingerujemy, nie reżyserujemy. Proponujemy i uważnie obserwujemy. W fotografii cenimy naturalność i spontaniczność. Jeśli możemy sprawić komuś radość dobrą fotografią, to warto dalej fotografować.

Studio Biały Kamień z przyjemnością namaluje obiektywem również Waszą historię.

Kasia

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Łódzkim, rówieśniczką wolności, niespokojnym duchem. Lubię piękne światło i czekoladę, marzę o dalekiej podróży na północ.

Inspiracja to moje ulubione słowo. Dla swoich fotografii znajduję je wszędzie – w literaturze, muzyce, przyrodzie i przede wszystkim w człowieku. Staram się ukazywać zarówno piękno, jak i prawdę. Łączyć minimalizm i baśniowy klimat. Ciągle czekam na zdjęcie życia – być może to właśnie dzięki Wam uda mi się je zrobić.

Krzysztof

Któregoś dnia zamieniłem pędzel i ołówek na obiektyw. Zapewne kiedyś powrócę do sztalugi i malowania, ale dziś fotografia wypełnia mi czas i odkrywa malarskie inspiracje. Częste podróże po świecie sprawiają mi radość obcowania z ludźmi różnych ras i kultur, a fotografia daje możliwość zatrzymania w kadrze zwyczajów i chwil z życia osób, które spotykam. Wciąż szukam inspiracji i podejmuję twórcze wyzwania, doceniam indywidualność oraz szanuję odmienność.
Lubię fotografować piękno, które jest w każdym miejscu i w każdym człowieku. Doświadczenie fotograficzne, jakie zdobywam w ciągu wielu lat podróżowania, daje mi komfort reporterskiego wyczucia chwili i wrażliwego spojrzenia na otaczający świat. Zawsze jednak to Wy jesteście bohaterami moich zdjęć, a ja staram się jak najlepiej uwiecznić Wasze chwile i emocje – mam nadzieję – dobrą fotografią.

Zapraszam także do moich fotograficznych podróży na www.krzysztofczech.pl

Marcin

Jestem fanem gier, od planszowych do komputerowych, rok dzielę na dwie pory – piłkarską i narciarską. Lubię dobry rock i dalekie wyprawy. Piję za dużo kawy, za mało śpię. Zawodowo i prywatnie mam kontakt z dużymi napięciami.

Zarażony wirusem fotografii wciąż doskonalę swój warsztat. Łamię zasady, eksperymentuję, poszukuję najlepszych ujęć. Mam prawie 2 m wzrostu i moją specjalnością są zdjęcia z wysięgnika :)